Kırmızı
http://kirmizi.anatolianrock.com
KIRMIZI
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

İDİL ÇAĞATAY (Vokal)

İstanbul doğumlu İdil Çağatay müziğe Ayla Saydam' dan piyano dersleri alarak başladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Bölümü`ne girmeye hak kazanan İdil, aynı zamanda, 1996 -2006 yılları arasında aynı okulun arp bölümüne Yonca Özkan`ın öğrencisi olarak devam etti. Güler Keskinkaya, Ayşe Sezerman, Remziye Alper, Elena Kenber ile şan çalıştı. 2000 senesinde opera bölümünden mezun oldu. 1997-2004 yılları arasında Cemal Reşit Rey operasında korist, oyuncu, reji asistanı olarak birçok koral eserde görev yaptı. 2002-2003 sezonunda İstanbul Devlet Opera Ve Balesi`nde teknik ekipte çalıştı. 2005 yılından itibaren KIRMIZI grubunda yer almaktadır.ASLI POLAT (DAVUL)

Manisa doğumlu Aslı Polat davul hayatına 2002 senesinde başladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olmasına rağmen kariyerine davul ile devam etme kararı almıştır. Selami Sevinç ile ilk derslerine başlayan Aslı, daha sonra Atilla Atalay ile davul çalışmalarına son hızla devam etmiştir.
2005 senesinden itibaren KIRMIZI grubunda yer almaktadır.

Set-up:
Pearl Master Custom MMX davul. 10” 12” tom 14” floor tom, 22” bass drum 13” pearl joey jordison snare, 14” pearl master custom snare, pearl eliminator P2002C double pedal, 14” Symrna hi-hat,18” İstanbul Mehmet Radiant crash, 18” Symrna crash, 20” İstanbul aclhemy professionel ride, 18” İstanbul Mehmet Radiant china, 15 “Symrna S-Fx crash , 8” splashECEM OTGUCUOĞLU (BAS GİTAR)

İstanbul doğumlu Ecem, müzik hayatına elektro gitar ile başladı. Çeşitli gruplarda elektro gitar çaldıktan sonra bas gitarla ilgilenmeye başladı. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde okuyor. 2010 yılında KIRMIZI grubuna bas gitarist olarak dahil oldu.FULYA AKGÜN (ELEKTRO GİTAR)

İstanbul doğumlu Fulya Akgün müzik hayatına 1997 senesinde Tülünay Engin'den klasik gitar ve Aşkım Güney'den solfej dersleri alarak başladı. 1999-2001 yılları arasında İ.A.A.A Güzel Sanatlar Lisesi'nde okudu ve daha sonra İ.Ü.Devlet Konservatuarı'na geçiş yaptı. 2008'de konservatuarın klasik gitar bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Klasik Gitar sanat dalı üzerine yüksek lisans yapmıştır.İstanbul Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitim programını tamamlamıştır.2012'de gitar eğitim atölyesi olan Atölye Gitar'i kurmuştur. 2011-2012 eğitim öğretim yılından itibaren Sabancı Üniversitesi Muzikus kapsamında klasik, akustik ve elektro gitar eğitmenliği yapmaktadır.Basscat Guitars ve Necarman Pickups resmi sponsorluğunu üstlenmiştir.